Hastane Sekreterliği

No5 Akademi

Hastane Sekreterliği Sertifikası

❗ Kariyerinizi zirveye taşıyoruz

⭕ Mesleğinize uygun Üniversite ve E-Devlet onaylı resmi sertifika uygulamalarımız devam ediyor.

✅ Tüm sertifikalarımız yasal çerçeve içerisinde E-Devlet sistemine entegrasyonlu olup, Yetkili üniversiteler tarafından onaylıdır.

✅ Sertifikalarımız tüm Kamu ve Özel sektörde geçerlidir.

✅ E-Devlet sorgulamasında ve Sertifika üzerinde 'Uzaktan eğitim' ibaresi yer almamaktadır.

✅ Eğitimlerimizin tamamına tüm illerden katılım sağlanabilmektedir. Sertifika programlarımız online yapılmaktadır.

✅ Temin edilen sertifikalarda yasadışı herhangi bir durum asla söz konusu değildir. E-Devlet sisteminde ömür boyu gözükmekte olup, Islak imzalı sertifikalarınızı adresinize gönderilmektedir.

✅ Sertifikalarımız Uluslararası geçerliliğe sahiptir.
✅ Kamu personelleri özlük dosyalarına işletebilir.
✅ Tüm sertifikalarımızın kimlik kartları (Yaka kartları) vardır.
Kayıtlarımız devam etmektedir. Kayıt yaptırmak veya bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kurslar hakkında bilgi mi almak istiyorsunuz ?

Aşağıdaki formu doldurmanız yeterli. Eğitim danışmanlarımız en kısa süre içerisinde size ulaşacaklardır.

Sıkça Sorulan Sorular

(SSS)

Evet, No5 Akademi'nin tüm sertifikaları tamamen yasal olup, E-Devlet üzerinden sorgulama yapılabilir. Sertifikasyonlarımız, sektör standartlarına ve yasal düzenlemelere tamamen uyar ve iş dünyasında tanınan ve saygı gören bir standartı temsil eder. Size kariyerinizdeki ilerleme yolunda güvence sunmak için en yüksek kaliteyi taşırlar.

Adınıza hazırlanan sertifika ve kimlik kartı, belirtmiş olduğunuz adresinize 15 İş günü içerisinde PTT Kargo firması ile teslim edilmektedir. E-Devlet sistemine 3 iş günü içerisinde entegre edilir.

Kayıt olduğunuz sertifika (3) İş günü içerisinde E-Devlet'e entegrasyonu yapılmaktadır. E-Devlet uygulamasına giriş yaparak "sertifika" aratması yapıp, sorgulayabilir, aynı zamanda Sertifika ve kimlik kartınızın ön yüzünde bulunan QR kod ile doğrulayabilirsniz.

Kayıt olduğunuz ait, tarafınıza Sertifika ve kimlik kartınızı kargo firması ile gönderiyoruz. Sertifika ile birlikte size özel Kullanıcı adı ve şifre veriyoruz. Size verilen kullanıcı bilgilerini kullanarak Eğitim Paneline giriş yapıyorsunuz. Eğitimlerinizi Online olarak alıyor, 7/24 istediğiniz yerden ve cihazdan eğitiminizi tamamlayabilirsiniz. Dilediğiniz zaman panele giriş yapıp tekrar eğitime katılabilirsiniz. Sınırsız ve Ücretsizdir.

No5 Akademi Sertifikaları: Ömür Boyu Geçerli, Yenileme Gerektirmez!

No5 Akademi olarak, sizlere ömür boyu geçerli sertifikalar sunmaktan gurur duyuyoruz. Sertifikalarımızı aldığınızda, onları kariyeriniz boyunca gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Herhangi bir yenileme gerektirmezler.

© Copyright 2023 - No5 Akademi - Tüm Hakları Saklıdır.