Hakkımızda

 

No5 Akademi

Hizmetlerimiz

No5 Akademi olarak üniversiteler ile işbirliği kapsamında mesleki eğitimler, sempozyum ve sertifikasyon faaliyetleri ile kursiyerlerimize artı bir değer katmayı kendimize amaç edinmiş bulunmaktayız.

Sizin istek ve önerilerinizi dikkate alarak ihtiyacınız olan eğitim ve sertifikaları kaliteli hizmetimiz ve uzman eğitmenlerimiz ile sizlere sunuyoruz. Kısa sürede geleceğe atacağınız adımlarda tam destek ile ilerleyip alabileceğiniz en güçlü sertifikalarla sizi buluşturuyoruz.

No5 Akademi olarak; eğitim destekleyici faaliyeler, eğitim rehberlik, danışmanlık, yurt dışı eğitim danışmanlığı dahil test değerlendirme , öğrenci değişim programlarının organizasyonu, yaprak test ve soru bankası hazırlama, eğitim video çekim ve montajı, uzaktan eğitim yazılımı hazırlama gibi bir çok alanda ihtiyaçlarınızı anlayıp , başarının alt yapısını oluşturuyoruz. Bu nedenle yaptığımız her işin arkasında duruyor ve gülen yüzlerle sizi sertifikalarınıza kavuşturuyoruz.

 

No5 Akademi

MİSYONUMUZ

Doğru kariyer planlarıyla kursiyerlerimizi tam donanımlı iş hayatına hazırlar, kişisel ve toplumsal hedeflere sahip, aranan tercih edilen bireylere dönüştürmeyi hedefler, çağımızın bilimsel ve teknolojik gelişmelerine açık kendine güvenen duyarlı ve saygılı nesiller yetiştirmeyi kendimize ilke edinmekteyiz.

“Her fert bir değerdir” düşüncesinden yola çıkarak bireyleri toplumsal alanda çağdaş ve kültürel gelişmeler doğrultusunda iş hayatına donanımlı bir şekilde hazırlamak kurumsal hedeflerimizin temelini oluşturmaktadır. Şöyle ki bu hedef doğrultusunda alanında uzman eğitmenlerimiz ile sürekli yenilenen eğitim içeriklerini şartlar ne olursa olsun siz değerli katılımcılarımıza eksiksiz olarak sunmaktayız.

Öğrenmenin En Kolay Yolu

Mevcut ve gelecekteki kariyeriniz için En İyi Becerileri elde etmek için kanıtlanmış yollarımızı takip ederek Raque çevrimiçi platformundan öğrenin.

Yeni Beceriler Öğrenin

Sağlık, Özel Eğitim, Masaj vb. Eğitimlerini alın

Yüzlerce Çevirim İçi Kurs

Eğitimlerinize dilediğiniz yerden devam edin

Sertifikanızı Alın

Eğitimlerinizin sonunda E-devlet üzerinden sorgulanabilen sertifikanızı alın

Sıkça Sorulan Sorular

(SSS)

Evet, No5 Akademi'nin tüm sertifikaları tamamen yasal olup, E-Devlet üzerinden sorgulama yapılabilir. Sertifikasyonlarımız, sektör standartlarına ve yasal düzenlemelere tamamen uyar ve iş dünyasında tanınan ve saygı gören bir standartı temsil eder. Size kariyerinizdeki ilerleme yolunda güvence sunmak için en yüksek kaliteyi taşırlar.

Adınıza hazırlanan sertifika ve kimlik kartı, belirtmiş olduğunuz adresinize 15 İş günü içerisinde PTT Kargo firması ile teslim edilmektedir. E-Devlet sistemine 3 iş günü içerisinde entegre edilir.

Kayıt olduğunuz sertifika (3) İş günü içerisinde E-Devlet'e entegrasyonu yapılmaktadır. E-Devlet uygulamasına giriş yaparak "sertifika" aratması yapıp, sorgulayabilir, aynı zamanda Sertifika ve kimlik kartınızın ön yüzünde bulunan QR kod ile doğrulayabilirsniz.

Kayıt olduğunuz ait, tarafınıza Sertifika ve kimlik kartınızı kargo firması ile gönderiyoruz. Sertifika ile birlikte size özel Kullanıcı adı ve şifre veriyoruz. Size verilen kullanıcı bilgilerini kullanarak Eğitim Paneline giriş yapıyorsunuz. Eğitimlerinizi Online olarak alıyor, 7/24 istediğiniz yerden ve cihazdan eğitiminizi tamamlayabilirsiniz. Dilediğiniz zaman panele giriş yapıp tekrar eğitime katılabilirsiniz. Sınırsız ve Ücretsizdir.

No5 Akademi Sertifikaları: Ömür Boyu Geçerli, Yenileme Gerektirmez!

No5 Akademi olarak, sizlere ömür boyu geçerli sertifikalar sunmaktan gurur duyuyoruz. Sertifikalarımızı aldığınızda, onları kariyeriniz boyunca gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Herhangi bir yenileme gerektirmezler.

İletişim

© Copyright 2023 - No5 Akademi - Tüm Hakları Saklıdır.