No5 Akademi


Başvuru ve Eğitim Süreci


✅ Kurs başvurusu yapıldıktan sonra personellerimiz tarafından sizlere detaylı bilgilendirme yapılmaktadır. Ardından talep ettiğiniz eğitim programına kaydınız yapılmaktadır.

✅ Kursiyerlerimize özel verilen kullanıcı adı ve şifre ile dilediğiniz zaman sizin için özenle hazırlanmış eğitim paneline erişim sağlayarak bilgisayar, tablet, telefon veya televizyon ile eğitimlerinizi tamamlayabilir, dilediğiniz zaman tekrardan eğitiminizi yenileyebilirsiniz.

✅ Kursiyerlerimize özel oluşturulan eğitim paneli, üyelik vb. için herhangi ek ücret talep edilmemektedir. Eğitimlerinizi Hayat boyu ücretsiz şekilde tamamlayabilirsiniz.

✅ Sertifikanız, ön başvuru tarihinizden itibaren 4 iş günü içerisinde E-Devlet sistemine entegre edilmektedir. Sertifika aslı ve Kimlik kartınız, belirttiğiniz adrese kargo ile gönderilmektedir.

0507 886 0840 / 0539 833 31 50 Numaralı iletişim hatlarımızla irtibata geçerek ön başvurunuzu oluşturabilirsiniz.

No5 Akademi
Kurs Sonunda Verilecek Sertifikalar Hakkında;


✅ Sertifikalar ilgili üniversitelerimizce akredite edilip, kursiyerlere özel sertifika kodlu, resmi hologramlı, ıslak imzalı ve mühürlü olarak düzenlenmektedir.

✅ Kamu ve özel sektörde ömür boyu üst düzey geçerliliğe sahiptir.

✅ Sertifikalarda “Uzaktan Eğitim” ibaresi yer almaz

✅ Sertifikalarda 'Süresiz' ibaresi yer almaktadır. Sertifika ve kimlik kartlarınız ömür boyu geçerliliğe sahp olup, herhangi yenileme vb. durumu yoktur.

© Copyright 2023 - No5 Akademi - Tüm Hakları Saklıdır.